DSC3419Na przełomie stycznia i lutego odbyły się eliminacje do XIII Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza.

W sobotę 27 stycznia dekanalny duszpasterz LSO ks. Sławomir Korus zorganizował I etap rozgrywek. Odbyły się one w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. świętej Barbary w Bochni. Do rozgrywek przystąpiło łącznie 15 drużyn z parafii dekanatu Bochnia Wschód. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: lektorzy starsi, lektorzy młodsi i ministranci.

Chłopcy z naszej parafii dzielnie walczyli na boisku: lektorzy starsi zajęli II miejsce, lektorzy młodsi - III miejsce, a ministranci uplasowali się na miejscu IV w swojej grupie wiekowej. Niestety drużynom reprezentującym naszą parafię nie udało się przejść do rejonowego etapu rozgrywek.

Etap rejonowy odbył się również w powyższej hali sportowej w sobotę 3 lutego. W naszej Galerii publikujemy zdjęcia z obu etapów eliminacji:

Etap dekanalny

Etap rejonowy

Ks. Sławomir serdecznie dziękuje Paniom Dyrektor za udostępnienie sali i możliwość przeprowadzenia rozgrywek, a selekcjonerom i trenerom za zaangażowanie i poświęcony czas.