Dzień tygodnia Godz. Intencja Mszy świętej

Poniedziałek

14.10

630

1) † Jan Gut – greg.

2) † Krystyna Dziedzic – od Marii i Jolanty Chudyba  

1730

1) †† Stanisława (f.), Maria i Teresa – Członkinie XVI Róży Matek

2) † Katarzyna Kołodziej – od Krystyny Nowak   

3) † Barbara Misiakowska – od Danuty Zięby z rodz.  

Wtorek

15.10

Św. Teresy od Jezusa

630

1) † Jan Gut – greg. (Ks. Mateusz poza Parafią - rekolekcje)

2) † Krystyna Kurach-Piwoda – od córek Gabrieli i Katarzyny

1730

1) † Katarzyna Kołodziej – od Klubu Radnych Bochniacy dla Bochni

2) † Katarzyna Kołodziej – od Zarządu Cmentarza i Pracowników

3) † Teodozja Dorocińska – od córki Joanny

Środa

16.10

Św. Jadwigi Śląskiej

630

1) † Katarzyna Kołodziej – od Pracowników Zakładu Zieleni

2) † Katarzyna Kołodziej – od Pracowników Zakładu Zieleni(Ks. Mateusz poza Parafią - rekolekcje)

1730

1) † Jan Gut – greg.

2) † Krystyna Kurach-Piwoda – od Katarzyny z dziećmi

3) † Józef Włodarczyk w 20 r. śm. – od córki z mężem i rodziną  

Czwartek

17.10

Św. Ignacego Antiocheńskiego

630

1) † Jan Gut – greg. (Ks. Mateusz poza Parafią - rekolekcje)

2) † Krystyna Dziedzic – od Bogdana Czelusty z rodz.

1730

1) † Katarzyna Kołodziej – od Wychowawczyni oraz koleżanek i kolegów syna Kacpra z kl. VII c

2) † Katarzyna Kołodziej – od Rodziców oraz koleżanek i kolegów syna Kacpra z kl. VII c

3) † Krystyna Kurach-Piwoda – od mamy Teofili i brata Jarosława

1830 Murowianka: † Wacław Górski – od ucz. pogrz.

Piątek

18.10

Św. Łukasza

630

1) † Jan Gut – greg. (Ks. Mateusz poza Parafią - rekolekcje)

2) † Krystyna Dziedzic – od Józefy i Jana Smoleniów z Rzezawy     

1730

1) † Katarzyna Kołodziej – od sióstr i braci Grupy 3 KPP na Jasną Górę  

2) † Katarzyna Kołodziej – od sióstr i braci Grupy 3 KPP na Jasną Górę  

3) † Marian Kęsek w 3 r. śm.

Sobota

19.10

630

1) † Katarzyna Kołodziej – od Pracowników Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej

2) † Katarzyna Kołodziej – od Pracowników Zakładu Oczyszczania Miasta

1730

1) † Jan Gut – greg.

2) †† Władysław i Albina Wójcik z ok. 22 r. śm. Władysława   

3) †† Antonina i Jan Grzejszczyk

Niedziela

20.10

XXIX Niedziela Zwykła

630 †† Tadeusz i Sebastian Klimek
800

1) † Jan Gut – greg.

2) W int. VI Róży Matek – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośba o dalsze oraz opiekę MB Anielskiej a także w int. †† Członkiń Róży

1000

1) † Józefa Czesak w 11 r. śm.

2) W int. wszystkich Pracowników Przychodni przy ul. Floris z prośbą o zdrowie, Boże błog.
w pracy i życiu rodzinnym – z ok. wspomnienia św. Łukasza Ewangelisty patrona służby zdrowia oraz 20-lecia Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Floris

1130

1) W int. dzieci i rodziców, które przyjęły I Komunię św. – w podziękowaniu za dar Komunii św.

2) W int. p. Janiny Chojeckiej w dniu imienin

1530 †† Teresa i Tomasz Cisak
1730 † Katarzyna Kołodziej – od męża, mamy i dzieci