1. Zachęcamy do zapoznania się z Dekretem ks. bpa Andrzeja Jeża
i w związku z tym przypominamy:

- w każdej Mszy Świętej, aż do odwołania, może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc sprawujących posługę, dlatego osoby zamawiające intencję mszalną, które chciałyby brać udział
w liturgii, powinny wcześniej zgłosić ten fakt księdzu Proboszczowi. Zamówione intencje mszalne są odprawione zgodnie
z harmonogramem. Na Mszę św. wchodzimy do kościoła wyłącznie bocznym wejściem (5 min. przed rozpoczęciem);

- przedsionek kościoła parafialnego pozostaje otwarty w ciągu dnia do prywatnej modlitwy, z zachowaniem wymogu, by nigdy nie przebywało
w nim więcej niż 5 osób równocześnie;

- sakrament pokuty możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym skontaktowaniu się z duszpasterzami pod numerem:
14 612 52 53 lub 793 880 818.

2. Dziękujemy parafianom z oś. św. Jana bl. nr. 9 kl. 1 za przekazanie ofiary 160 zł na sprzątanie Kościoła. Msza św. w ich intencji: 01.04.2020 r. godz. 6.30

3. Na bocznym stoliku przy wyjściu z Kościoła można nabywać Baranki
i Paschaliki.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nie będzie wyjazdu do chorych, ani spowiedzi w Parafii. Nie ma też dyżurów w konfesjonale w Bazylice św. Mikołaja.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Nie będzie procesji
z palmami, ani konkursu palm.

6. Kancelaria parafialna jest nieczynna. W sprawach ważnych prosimy
o kontakt telefoniczny z kapłanem.

7. Zachęcamy do modlitwy w rodzinach oraz do otoczenia opieką osób starszych i samotnych. Zwłaszcza do łączności w modlitwie różańcowej
o godz. 20.30, którą kapłani odmawiają przed Najświętszym Sakramentem.

8. Zwracamy się z serdeczną prośbą do parafian o zwrócenie uwagi na osoby samotne, chore, które znajdują się w naszym otoczeniu i nie mają możliwości zrobić zakupów, wykupić lekarstw itp. Prosimy
o zgłoszenie takich osób - podać ich adres i numer telefonu - przesłać do naszej parafii pod numer: 14 612 52 53 lub 601 919 318 albo 793 880 818. Także w miarę możliwości też im chętnie pomagajmy.

1. W związku z Dekretem bpa tarnowskiego Andrzeja Jeża, Msze św.
w kościele odprawiane są wg stałych godzin, ale dostępne dla osób, które zamówiły Mszę św. Jednorazowo może w niej uczestniczyć 50 osób. Wszystkie Nabożeństwa Pasyjne są odwołane. Otwarte pozostaje jedynie boczne wejście do kościoła. Kościół parafialny poza Mszą św. pozostaje zamknięty.

2. W dni powszednie po każdej Mszy św. wieczornej do 18.30 ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. W tym czasie również możliwość spowiedzi. Zachęcamy już teraz do odbycia spowiedzi przedświątecznej.
O 20.30 kapłani modlą się modlitwą różańcową w kaplicy, zachęcamy do łączenia się z nami w swoich domach rodzinnych.

3. Szafarze nie będą roznosić Komunii świętej chorym.

4. W środę Uroczystość Zwiastowania NMP.

5. Dziękujemy parafianom z ul. św. Jana bl. 7 za ofiarę 170 zł. na Kościół. Msza św. w ich intencji: 30. IV. 2020 – 17.30 oraz z bl. 8 za ofiarę 135 zł. na Kościół. Msza św. w ich intencji: 13. V. 2020 – 6.30. Na ten tydzień prosimy parafian
z ul. św. Jana bl. 9 kl. 1 i 2. Ze względu na zagrożenie koronawirusem prosimy nie przychodzić do sprzątania kościoła, zebrane ofiary na ten cel prosimy złożyć w kancelarii parafialnej a my przekażemy je p. Beacie, która podejmie się znalezienia chętnych.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W najbliższym czasie nie będzie możliwości zakupu Gościa Niedzielnego. Aktualne bezpłatne wydanie można pobrać ze strony internetowej www.gosc.pl.

7. Kancelaria parafialna jest czynna bezpośrednio po wieczornej Mszy św., ale tylko w kwestiach najistotniejszych: sprawach pogrzebu lub niezbędnych i pilnych dokumentów. Pozostałe, tj. zamawianie Mszy św. (poza sytuacjami nieprzewidzianymi), należy odłożyć na termin późniejszy.

8. Zwracamy się z serdeczną prośbą do parafian o zwrócenie uwagi na osoby samotne, chore, które znajdują się w naszym otoczeniu i nie mają możliwości zrobić zakupów, wykupić lekarstw itp. Prosimy o zgłoszenie takich osób - podać ich adres i numer telefonu - przesłać do naszej parafii pod numer: 14 612 52 53 lub 601 919 318 albo 793 880 818.

 

MSZE ŚW. POGRZEBOWE:

† Leszek Samek

W Parafii:

 1. Od rodz. Biernatów z ul. św. Jana: 25.08.2020 – 17.30
 2. Od szwagra Michała: 26.08.2020 – 6.30
 3. Od Barbary i Stanisława Śmietana: 29.08.2020 – 6.30
 4. Od Bogdana i Małgorzaty Jakimów: 01.09.2020 – 6.30
 5. Od rodz. Świdów: 04.09.2020 – 6.30
 6. Od rodz. Biernatów i Twardowskich: 05.09.2020 – 17.30
 7. Od rodz. Biernatów i Twardowskich: 07.09.2020 – 17.30
 8. Od Pracowników Sekcji Prewencji i Promocji Inspekcji Pracy w Krakowie: 10.09.2020 – 6.30
 9. Od Pracowników Sekcji Prewencji i Promocji Inspekcji Pracy w Krakowie: 12.09.2020 – 6.30
 10. Od Okręgowego Inspektora Pracy w Krakowie: 14.09.2020 – 6.30

W minionym tygodniu do wieczności Bóg odwołał: † Leszka Samka w 74 r. życia. Polećmy jego dusze nieśmiertelną miłosiernemu Bogu.

1. Nabożeństwa pasyjne:

- Droga Krzyżowa codziennie o g. 17.00. W piątek również o g. 20.00.

- Gorzkie Żale w niedzielę o g. 16.30. Po tym nabożeństwie Msza św. bez kazania o g. 17.30.

2. Przeżywamy dzisiaj Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.
Z tej racji zbiórka do puszek przy kościele przeznaczona na Ogólnopolski Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.

3. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Św. Jana bl. 5 za sprzątanie kościoła i ofiarę 30 zł na Kościół. Msza św. w ich intencji: 23.04.2020 r. godz. 6.30. Na ten tydzień proszeni są mieszkańcy z ul. Św. Jana bl. 6.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinie z ul. Krzyżaki za 300 zł. na Kościół. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi. Słowa wdzięczności wypowiadamy także wobec p. firmy, która podjęła się bezinteresownie odnowienia tabernakulum i elementów dekoracyjnych wokół niego. Niech Bóg hojnie błogosławi i wynagrodzi.

5. Wspólnota Galilea zaprasza na Kurs dla małżeństw Zachariasz i Elżbieta. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

6. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 przypomina o możliwości zapisu dzieci pięcio – i sześcioletnich do oddziałów przedszkolnych. Wnioski przyjmowane są w sekretariacie szkoły do 20 marca bieżącego roku.

7. Dnia 3 kwietnia br. tj. w piątek przed Niedzielą Palmową rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zapoczątkuje ją Msza św. w naszym kościele o godz. 20.00, której przewodniczył będzie ks. Biskup Leszek Leszkiewicz. Informacje m.in. nt. trasy dla uczestników Drogi Krzyżowej przekażą wkrótce organizatorzy tego nabożeństwa.

8. W przyszłą niedzielę w Kościele Szkolnym o godz. 18.00 odbędzie się koncert pasyjny „Lacrimosa”. Serdecznie zapraszamy.

9. W piątek zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania z klas 8 wraz z rodzicami na Mszę św. i spotkanie na godz. 17.30. Po Mszy Świętej spotkanie dla rodziców.

10. Do wieczności Pan Bóg odwołał w 82 r. życia śp. Czesława Nawalańca. Jego pogrzeb odbędzie się 09.03.2020r. (poniedziałek) o godz. 13.00 na cmentarzu na Łychowie. Dobry Jezu a nasz Panie…

1. Na podstawie Dekretu biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża, w związku z zagrożeniem epidemicznym od dzisiaj wszystkie Msze św. w kościele odprawiane są wg stałych godzin, ale dostępne są jedynie dla osób, które zamówiły Mszę św. Jednorazowo może w niej uczestniczyć maksymalnie 50 osób. Nabożeństwa Drogi krzyżowej, Gorzkich Żali, Godzinki i inne zostają odwołane. Otwarte będzie jedynie boczne wejście do kościoła. Wyznaczone osoby z Rady Parafialnej pilnowały będą zgodnej z prawem liczby uczestników nabożeństw. Prosimy o stosowanie się do ich poleceń.

2. Kościół parafialny poza Mszą św. pozostaje zamknięty. W dni powszednie po każdej Mszy św. wieczornej do 18.30 odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z prośbą o powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w intencji chorych, pracowników służby zdrowia oraz zmarłych w wyniku pandemii. W tym czasie również możliwość spowiedzi. Jednorazowo w kościele nie może przebywać więcej niż 50 osób. O 20.30 kapłani modlić się będą modlitwą różańcową. Zachęcamy do łączności modlitewnej w tym czasie w domach.

3. Spotkania wszystkich grup parafialnych zostają odwołane. Szafarze nie będą roznosić Komunii świętej chorym.

4. W czwartek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Dzień imienin m.in. ks. Józefa Korczyńskiego i ks. prof. Józefa Łacha. Czcigodnym solenizantom składamy życzenia Bożego błog. na każdy dzień kapłańskiego życia.

5. Dziękujemy parafianom z ul. św. Jan bl. 5 za ofiarę 140 zł oraz z ul. św. Jana
bl. 6 za sprzątanie kościoła i ofiarę 140 zł. zł. na Kościół. Msza św. w ich intencji: 28 IV – 6.30. Na ten tydzień prosimy parafian z ul. św. Jana bl. 7 i 8.

6. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni, z przykrością informuje, że w najbliższych miesiącach nie będą organizowane zbiórki makulatury na misje, z powodu załamania na rynku skupu makulatury.

7. Miejski Dom Kultury informuje, iż w związku z decyzją sztabu kryzysowego koncert pasyjny „Lacrimosa” nie odbędzie się.

8. Ze względu na zagrożenie wirusowe „Akcja Kilo” jest przełożona na inny termin po Świętach Wielkanocnych.

9. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Zachęcamy do przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Wychodząc z kościoła możemy odebrać ulotkę informacyjną o sposobie przekazania 1%.

10. W najbliższym czasie Kancelaria parafialna będzie czynna bezpośrednio po wieczornej Mszy św., ale tylko w kwestiach najistotniejszych: sprawa pogrzebu lub niezbędnych i pilnych dokumentów. Pozostałe, zwłaszcza zamawianie Mszy św. (poza sytuacjami nieprzewidzianymi), należy odłożyć na termin późniejszy.

11. Sytuacja rozwija się dynamicznie, dlatego prosimy o śledzenie strony internetowej Parafii. Zachęcamy również do zapoznania się z Dekretem biskupa tarnowskiego zamieszczonym w gablotach i na stronie Parafii oraz informacjami Burmistrza Miasta Bochnia dot. obsługi mieszkańców przez SPM ZOZ oraz UM Bochnia w gablotach i na stronie www.bochnia.eu.

12. Msze Święte transmitowane w radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz:

- w niedziele: 9.00 i 10.30 z Bazyliki Katedralnej w Tarnowie; 18:00 z Bazyliki św. Mikołaja w Bochni,

- w dni powszednie: poniedziałek – piątek godz. 18.00 kościół św. Maksymiliana w Tarnowie; sobota 6.30 – Sanktuarium BM Szkaplerznej w Tarnowie.

 

MSZE ŚW. POGRZEBOWE:

† Czesław Nawalaniec

W Parafii:

 1. Od żony Alfredy: 09.08.2020 – 17.30
 2. Od córki Jolanty Sobol z mężem i rodz.: 11.08.2020 – 17.30
 3. Od córki Barbary Stryjskiej z synem: 17.08.2020 – 17.30
 4. Od córki Katarzyny Winiarskiej z rodz.: 20.08.2020 – 6.30
 5. Od córki Moniki Zagól z mężem: 21.08.2020 – 6.30
 6. Od bratanka Leszka z rodz.: 08.09.2020 – 6.30
 7. Od chrześnika Jerzego z Siekierczyny z rodz.: 09.09.2020 – 6.30
 8. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana: 26.08.2020 – 17.30
 9. Od brata Józefa i bratowej z Przyszowej: 24.08.2020 – 17.30
 10. Od brata Józefa i bratowej z Przyszowej: 25.08.2020 – 17.30

Poza Parafią (odprawiają księża z naszej Parafii w czasie wakacji):

 1. Od ucz. pogrz.: 25.08.2020 – 17.30
 2. Od ucz. pogrz.: 25.08.2020 – 17.30
 3. Od ucz. pogrz.: 26.08.2020 – 17.30
 4. Od ucz. pogrz.: 26.08.2020 – 17.30
 5. Od ucz. pogrz.: 27.08.2020 – 17.30
 6. Od ucz. pogrz.: 27.08.2020 – 17.30
 7. Od ucz. pogrz.: 28.08.2020 – 17.30

Poza Parafią (odprawia ks. Józef Korczyński):

 1. Od sąsiada Władysława i Marii Hebda z Przyszowej
 2. Od sąsiada Winka Wilczyńskiego z Przyszowej
 3. Od kuzynki Zofii i Edwarda z rodz.
 4. Od kuzyna Tadeusza z żona Niną
 5. Od sąsiadów z ul. Kościuszki, Fischera i Nad Babicą
 6. Od kolegi Mariana z rodz.
 7. Od rodz. Winiarskich z Rożnowa
 8. Od rodz. Greckich z Rożnowa
 9. Od rodz. Pyzików z Rożnowa
 10. Od rodz. Żurków z Rożnowa
 11. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana
 12. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana
 13. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana
 14. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana
 15. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana
 16. Od sąsiadów z bl. 11 z os. św. Jana
 17. Od Janiny i Andrzeja Nawalaniec z rodz.
 18. Od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół Gminnych w Bogucicach
 19. Od Rodziców i Przedszkolaków z Bogucic
 20. Od Rodziców i Przedszkolaków z Bogucic
 21. Od Bożeny Cioch
 22. Od rodz. Bebło
 23. Od rodz. Stryjskich
 24. Od Barbary i Józefa Sobol
 25. Od Działkowiczów z os. św. Jana
 26. Od Działkowiczów z os. św. Jana
 27. Od Stanisławy i Janusza Nawalaniec
 28. Od Doroty i Józefa Nawalaniec z dziećmi
 29. Od Doroty i Józefa Nawalaniec z dziećmi
 30. Od Pracowników byłego Ośrodka Badawczo-Doświadczalnego Blach Elektrotechnicznych
 31. Od Marii i Kazimierza Bodek
 32. Od rodz. z Olszyn
 33. Od rodz. Mrowców z Przyszowej
 34. Od rodz. Mrowców z Przyszowej

† Maria Piskorz

W Parafii:

 1. Od szwagierki Krystyny z rodz.: 31.08.2020 – 17.30
 2. Od szwagierki Krystyny z rodz.: 05.09.2020 – 6.30
 3. Od chrześnika Darka z rodz.: 04.09.2020 – 17.30
 4. Od brata Franciszka z rodz. z Uszwi: 30.08.2020 – 8.00
 5. Od brata Franciszka z rodz. z Uszwi: 02.09.2020 – 17.30
 6. Od siostry Zofii i brata Tadeusza Możdżeń: 30.08.2020 – 8.00
 7. Od siostry Zofii i brata Tadeusza Możdżeń: 02.09.2020 – 17.30
 8. Od siostry Danuty z mężem z Uszwi: 31.08.2020 – 17.30
 9. Od Dyrekcji, Przełożonej i Pracowników administracji Szpitala Powiatowego w Bochni: 04.09.2020 – 17.30

Poza Parafią (odprawiają księża z naszej Parafii w czasie wakacji):

 1. Od ucz. pogrz.: 17.08.2020 – 17.30
 2. Od ucz. pogrz.: 28.08.2020 – 6.30
 3. Od ucz. pogrz.: 29.08.2020 – 17.30
 4. Od ucz. pogrz.: 29.08.2020 – 17.30
 5. Od ucz. pogrz.: 31.08.2020 – 17.30
 6. Od ucz. pogrz.: 31.08.2020 – 17.30

Poza Parafią (odprawia ks. Mieczysław Kamionka):

 1. Od Dyrekcji, Przełożonej i Pracowników administracji Szpitala Powiatowego w Bochni
 2. Od pracowników księgowości
 3. Od koleżanek z pracy i poradni chorób płuc i poradni specjalistycznych
 4. Od koleżanek Ewy i Anny
 5. Od koleżanek z pracy i poradni chorób płuc i poradni specjalistycznych
 6. Od koleżanek Haliny z poradni chorób płuc
 7. Od pacjentki Anny Grzyb
 8. Od dr. Małgorzaty Tsekov
 9. Od dr. Mitery Siudak
 10. Od rodz. Gut i Sieprawskich
 11. Od Dyrektora, Nauczycieli i Pracowników Sz. P. nr. 1 w Skawinie
 12. Od współpracowników męża z pracy
 13. Od Firmy MARK - TRAWEL
 14. Od Firmy MARK - TRAWEL
 15. Od Firmy MARK - TRAWEL
 16. Od Firmy MARK - TRAWEL
 17. Od Zarządu i Pracowników Firmy TT PLAST Targowisko
 18. Od rodz. Twardysko
 19. Od Doroty i Pawła Augustyn
 20. Od koleżanek z Poradni Okulistycznej i Dermatologicznej
 21. Od koleżanki Grażyny
 22. Od koleżanek z Poradni Chirurgicznej
 23. Od Roberta Kotarby z rodz. z Uszwi
 24. Od Anny Marchwica z rodz. z Tarnowa
 25. Od Iwony Czesak z rodz. z Brzeska

W minionym tygodniu do wieczności Bóg odwołał: † Czesława Nawalańca w 82 r. życia oraz † Marię Piskorz w 64 r. życia. Polećmy ich dusze nieśmiertelne miłosiernemu Bogu.

1. Nabożeństwa pasyjne:

- Droga Krzyżowa codziennie o g. 17.00. W piątek również o g. 20.00, którą prowadzi młodzież.

- Gorzkie Żale w niedzielę o g. 16.30. Po tym nabożeństwie Msza św. bez kazania o g. 17.30.

2. W środę 4 marca przypada święto Św. Kazimierza, Królewicza - dzień Imienin ks. Proboszcza. W czwartek przypadają Imieniny ks. Adriana. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia przesyłamy moc serdecznych życzeń zdrowia, obfitych łask Bożych, opieki Matki Bożej Anielskiej i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

3. W tym tygodniu przypada I-y czwartek, I-y piątek i I-a sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św.: środa, czwartek i piątek od g. 6.00 i po południu od g. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek według ustalonego porządku, z tym, że za ks. proboszcza pojedzie inny kapłan. Prosimy cierpliwie czekać.

4. W środę 4 marca po wieczornej Mszy św. na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Serdecznie zapraszamy.

5. Za tydzień w niedzielę przypada Dzień modlitwy, postu i solidarności
z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek przy kościele będzie przeznaczona na Ogólnopolski Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.

6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Św. Jana bl. 4 za sprzątanie kościoła i ofiarę 110 zł na Kościół, Msza św. w ich intencji: 04.04.2020 r. g. 17.30. Na ten tydzień proszeni są mieszkańcy z ul. Św. Jana bl. 5.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy p. osobie z USA za dar 2000 zł. i p. osobie
z ul. Łopianka za 200 zł. na Kościół. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi.

8. Ks. Adrian organizuje z naszej parafii pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 18.11 - 25.11. 2020 r. Przewodnikiem będzie ks. prof. dr hab. Piotr Łabuda. Udajemy się do Jerozolimy, gdzie nasza parafia otrzyma relikwie Golgoty. Cena pielgrzymki to: 900 zł i 900 $. Zapisów można dokonywać w kancelarii składając kartę zgłoszenia i kwotę 900 zł pozostałą kwotę na spotkaniu przedpielgrzymkowym, o którym poinformujemy. Cały program i miejsca, które zostaną przez pielgrzymów odwiedzone znajduje się na stronie internetowej oraz w gablotach. Więcej informacji u ks. Adriana. Bardzo serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania do „Ziemi Boga”.

9. Od początku roku Bazylika św. Mikołaja jest – jako trzecia w diecezji obok Tarnowa i Nowego Sącza – miejscem stałych transmisji Mszy św. i innych nabożeństw przez Diecezjalne Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Informujemy przy okazji, że w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 właśnie z Bocheńskiej Bazyliki będą transmitowane Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy i zapraszamy do radioodbiorników, szczególnie osoby starsze i chore oraz naszych rodaków mieszkających i pracujących poza parafią.

 

MSZE ŚW. POGRZEBOWE:

† Maria Budyś

W Parafii:

1. Od siostry z rodziną 06.04.2020 r. – 6.30

2. Od siostry z rodziną 07.04.2020 r. – 6.30

3. Od siostrzenicy z rodziną 16.04.2020 r. – 17.30

4. Od bratanicy 17.04.2020 r. – 17.30

5. Od brata Andrzeja z rodziną 18.04.2020 r. – 6.30

6. Od chrześnika Krzysztofa z rodziną 20.04.2020 r. – 17.30

7. Od brata Janusza 21.04.2020 r. – 17.30

8. Od ucz. pogrz. 06.07.2020 r. – 6.30

9. Od ucz. pogrz. 08.07.2020 r. – 6.30

10. Od ucz. pogrz. 11.07.2020 r. – 6.30

11. Od ucz. pogrz. 13.07.2020 r. – 17.30

12. Od ucz. pogrz. 14.07.2020 r. – 6.30

13. Od ucz. pogrz. 18.07.2020 r. – 17.30

14. Od ucz. pogrz. 21.07.2020 r. – 6.30

15. Od ucz. pogrz. 22.07.2020 r. – 17.30

 

Poza Parafią (16 mszy odprawia ks. Teodor Szarwark):

1. Od rodziny Zygadłów z Gorlic

2. Od koleżanek Moniki z pracy

3. Od Rafała

4. Od kuzynów Mariana, Jerzego i jego żony Haliny

5. Od Józefy i Jana Muchów

6. Od sąsiadów z parteru

7. Od sąsiadki z II piętra

8. Od rodziny Koniarz

9. Od chrześnika Przemka z żoną i córką

10. Od rodziny Wojas

11. Od rodziny Górów i Waligóra

12. Od Władysławy Chudyba z Łazów

13. Od Barbary i Jana

14. Od Janiny Siegel z rodziną

15. Od rodziny Wolników ze Szczepanowa

16. Od rodziny Siegel z Jastrzębi Zdroju

 

MSZE ŚW. POGRZEBOWE:

† Sławomir Butrymowicz

W Parafii:

1.      Od córki Ewy 31.03.2020 r. – 6.30

2.      Od siostry Małgorzaty z rodz. 01.04.2020 r. – 6.30

3.      Od siostry Elżbiety z mężem 06.04.2020 r. – 6.30

4.      Od brata Stanisława z rodz. 30.06.2020 r. – 6.30

5.      Od siostry Barbary z mężem 01.07.2020 r. – 6.30

6.      Od córki Danuty z rodz. 02.07.2020 r. – 6.30

7.      Od siostrzenicy Agnieszki z rodz. 23.07.2020 r. – 6.30

8.      Od siostrzenicy Izabeli z rodz. 24.07.2020 r. – 17.30

9.      Od siostrzeńca Macieja z rodz. 25.07.2020 r. – 6.30

10.    Od siostrzeńca Pawła z rodz. 29.07.2020 r. – 17.30

11.    Od siostrzeńca Tomasza z rodz. 30.07.2020 r. – 6.30

 

Poza Parafią (odprawiają księża na wakacjach)

1.Od ucz. pogrz. 26.06.2020 r.

2. Od ucz. pogrz. 12.08.2020 r.

 

Poza Parafią (9 mszy odprawia ks. Teodor Szarwark):

1. Od Bożeny i Tadeusza Sarlej

2. Od wujka Edwarda z rodz.

3. Od Haliny i Henryka Berety

4. Od kolegów i koleżanek z LO kl. 4b

5. Od Haliny i Zdzisława Knapik

6. Od sąsiadów z bl.12 kl. 1

7. Od sąsiadów z bl.12 kl. 1

8. Od wychowawczyni oraz koleżanek i kolegów z LO kl. 4 w Bochni

9. Od Józefa Butrymowicza z rodz.

 

MSZE ŚW. POGRZEBOWE:

† Roman Riźnik

W Parafii:

1. Od żony 07.04.2020 r. – 6.30

2. Od córki z mężem i wnuczką 08.04.2020 r. – 6.30

3. Od syna z żoną i wnuczkiem 16.04.2020 r. – 6.30

4. Od Teściowej Zyty Kowalskiej 21.04.2020 r. – 17.30

5. Od siostry Danuty z rodz. 22.04.2020 r. – 17.30

6. Od chrześnicy Żanety 25.04.2020 r. – 17.30

7. Od ucz. pogrz. 31.07.2020 r. – 17.30

8. Od ucz. pogrz. 01.08.2020 r. – 6.30

9. Od ucz. pogrz. 03.08.2020 r. – 17.30

10. Od ucz. pogrz. 04.08.2020 r. – 6.30

11. Od ucz. pogrz. 05.08.2020 r. – 17.30

12. Od ucz. pogrz. 06.08.2020 r. – 6.30

 

Poza Parafią (28 mszy odprawia ks. Teodor Szarwark):

1. Od Małgorzaty Kowalskiej

2. Od Eweliny i Jakuba Kuzak

3. Od Anety i Piotra Galińskich

4. Od rodz. Kreplów

5. Od rodz. Kreplów

6. Od Jadwigi i Edwarda Szewczyków z synem i jego rodziną

7. Od Grzegorza Kowalskiego z rodz.

8. Od Marty i Jerzego Brzeskich

9. Od Kazimiery i Romana Krzywda

10. Od rodz. Pająków z ul. Ogrodowej

11. Od rodz. Serwatków

12. Od rodz. Matrejków

13. Od Doroty i Mariana Gawędów

14. Od Stowarzyszenia Kobiety Makowska

15. Od pracowników syna z firmy BKM

16. Od przyjaciół córki

17. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

18. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

19. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

20. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

21. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

22. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

23. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

24. Od sąsiadów z ul. Ogrodowej

25. Od rodz. Okońskich

26. Od rodz. Wątorków

27. Od kolegów postoju Taxi

28. Od rodz. Mitoniów

 

Do wieczności Bóg odwołał w tym tygodniu śp. + Marię Budyś w 74 r. życia, śp. + Sławomira Butrymowicza w 66 r. życia oraz śp. + Romana Riźnika w 73 r. życia. Dobry Jezu a nasz Panie...

Podkategorie