1. W tygodniu modlitwa różańcowa z wypominkami listopadowymi o g. 17.00. Serdecznie zapraszamy. Wypominki roczne możemy jeszcze składać do końca listopada.

2. W poniedziałek ks. Sławomir obchodzi swoje Imieniny.

Msza św. w intencji ks. Sławka:

- od ministrantów i ich rodziców z podziękowaniem za gorliwą opiekę nad ministrantami z prośbą o obfitość darów Ducha Św. w dalszej służbie Bogu i Kościołowi – 6 XI – 17.30

- od Caritas i Rady Parafialnej oraz pozostałych kapłanów będzie w czwartek 8 listopada o g. 17.30.

 Drogiemu Solenizantowi życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki MB Anielskiej, zdrowia, ludzkiej życzliwości oraz dalszego dążenia ku świętości w kapłańskim posługiwaniu.

3. Członków i Sympatyków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Za tydzień w niedzielę 11 listopada przypada 100-a  Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.30.

5. Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Bochni serdecznie zaprasza Rodziców naszych uczniów do wzięcia udziału w uroczystościach patriotycznych już w dniu 9 listopada tj. piątek:

- klasy młodsze mają swój występ o g. 9.45

- natomiast klasy starsze o g. 18.00.

Spotkania przygotowane również przy udziale Rodziców odbędą się w dużej Sali gimnastycznej.

6. W sobotę 10 listopada zapraszamy na modlitwę różańcową i wypominki patriotyczne w naszym kościele  na godz. 17.00.

7. W niedzielę 11 listopada swoje Imieniny przeżywa p. Marcin – organista. Msza św. w jego intencji: 11 XI – 11.30. Dziękujemy Drogiemu Solenizantowi za troskę o piękno oprawy muzycznej podczas Liturgii Eucharystycznej oraz za duży wkład pracy fizycznej  przy parafii  i życzymy obfitości łask Bożej Opatrzności, gorliwości w dalszej posłudze oraz zdrowia i szczęścia rodzinnego.

7. Dziękujemy parafianom z ul. Brzeźnickiej bez bloków za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 165 zł. Msza św. w ich intencji: 24 III 2019 – 17.30. Na ten tydzień proszeni parafianie z Nowych Bloków przy ul. Brzeźnickiej.

8. Dzisiaj młodzież naszej Parafii rozprowadzać będzie flagi biało-czerwone. Całkowity dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu na spotkanie modlitewne Taize do Madrytu.