1. Wypominki zmarłych wraz z modlitwą różańcową  codziennie o g. 17.00. Od następnej niedzieli rozpoczniemy nowe wypominki roczne. Jest to wielka duchowa pomoc dla tych, których nadal kochamy i polecamy modlitwie Kościoła. 

2. W środę 9-ta rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Zachęcamy wiernych do modlitwy w jego intencji o moc Ducha św. w dalszej posłudze Kościołowi diecezjalnemu.

3. W piątek będziemy przeżywać święto św. Andrzeja, Ap. Wszystkim Drogim Solenizantom a wśród nich naszemu Panu Andrzejowi Szpunar - kościelnemu życzymy obfitości Bożych darów w życiu osobistym i rodzinnym.

4. W tym tygodniu przypada  I-a sobota miesiąca. Zapraszamy na medytację o g. 6.15 a po Mszy św. wotywnej o Niepokalanym Poczęciu NMP na modlitwę różańcową w duchu wynagrodzenia za grzechy przeciw czci Niepokalanego Serca NMP. 

5.  W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent i nowy rok liturgiczny. Czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela świata. Czas podejmowania dobrych postanowień. Z racji I-ej niedzieli miesiąca podczas Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Od I-ej Niedzieli Adwentu przez cały Adwent, członkowie Rady Duszpasterskiej będą rozprowadzać przy kościele opłatki na stół wigilijny. Tu nie kupujemy opłatków, tylko składamy dobrowolną ofiarę przeznaczoną w tym roku na pokrycie kosztów inwestycyjnych w parafii. Rozprowadzane będą również świece wigilijne, z których dochód przeznaczamy dla dzieci z ubogich rodzin.

7. Zapraszamy Radę Duszpasterską na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św.

8. Dziękujemy jednej osobie z ul. Floris bl. 25A za sprzątanie kościoła i ofiarę z tego bloku 100 zł. na Kościół.  Msza św. w intencji mieszkańców bl. 25A i 25B: 7 III 2019 – 6.30. Na kolejny tydzień prosimy parafian z ul. Floris bl. 27 i 29. Nie trzeba kupować kwiatów.

9. Bóg zapłać p. rodzinie z ul. Krzęczków za ofiarę 300 zł. na Kościół i p. rodzinie z ul. Floris bl. 25 za ofiarę 100 zł. na Kościół. Serdecznie dziękujemy.

10. Spotkanie PDMD w środę tj. 28.11 nie odbędzie się.