1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Przy kościele członkowie PDMD będą rozprowadzać breloczki religijne i kalendarze misyjne a uzyskane ofiary przeznaczą na Misje. Wraz z darem modlitwy dołączymy za tydzień ofiarę na tacę z przeznaczeniem na Misje święte.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy za dzisiejszą pomoc finansową na cele inwestycyjne w Parafii. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi i hojnie błogosławi. Bóg zapłać pewnej rodzinie z ul. Murowianka za złożoną ofiarę 300 zł. na Kościół.

3.  Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w kościele o g. 17.00, w kaplicy na Murowiance o g. 18.00.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Crucis Splendor połączone z konferencją o. Ludwika Kordonia.

5. W najbliższą niedzielę msza święta dla młodzieży o godzinie 10.00 a dla dzieci o godzinie 11.30.

6. Dziękujemy wiernym z ul. Dębczej za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 550 zł. na schody. Msza św. w ich intencji: 10 III 2019 – 10.00.  Za tydzień proszeni są parafianie z ul. Floris, Warzelniczej i Gazaris. Nie trzeba kupować kwiatów.    

7. Kartki wypominkowe możemy składać w kancelarii parafialnej albo bezpośrednio kapłanowi po mszy św.

8. We wtorek, 23 października  odbędzie się kolejne spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent w Bochni. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. w intencji przedsiębiorców w bocheńskiej Bazylice o godz. 18:00, a następnie będzie kontynuowane w sali na Plebanii. Spotkania Duszpasterstwa to czas i miejsce rozmów, refleksji, wymiany poglądów na tematy nurtujące tych, którzy podjęli się prowadzenia własnej firmy i kierowania ludźmi. Spotkania mają charakter otwarty, nie ma potrzeby wcześniejszej deklaracji udziału w spotkaniu. Na wtorkowym spotkaniu poruszony zostanie temat dotyczący cen.
Spotkanie poprowadzi koordynator krajowy duszpasterstwa Sercanin, ks. Przemysław Król.

Do wieczności Bóg odwołał w tym tygodniu śp. +Lucynę Lux w 91 r. życia oraz śp. + Feliksa Dudek w 75 r. życia. Polećmy Bożemu Miłosierdziu ich nieśmiertelne dusze.