„Makulatura na misje”

Przynosząc niepotrzebny papier

pomagasz stworzyć nowe miejsca

w przedszkolu i szkole w Centrum Dziecka w Kamerunie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. zaprasza na drugą w tym roku zbiórkę makulatury na misje, która odbędzie się w sobotę 28 maja przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00

Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli od 1-go września 2021 do przedszkola uczęszcza już 116 dzieci, a do szkoły 215. Wiele dzieci czeka dalej na przyjęcie. Potrzebne są pieniądze na przygotowanie następnych sal.

Dlatego, prosimy bardzo wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki. 

Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole i szkołę w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.

Pomóżmy dzieciom ulicy.

Maria Ślusarz

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.