1. W poniedziałek zakończenie nabożeństw majowych. W kaplicy na Murowiance będzie jutro Msza św. o g. 18.30 w intencji wszystkich uczestników majówek.

2. Prosimy członków 2 Róży Ojców o przewodniczenie modlitwie różańcowej od wtorku tego tygodnia.

3. W czerwcu po wieczornej Mszy św. będą odprawiane nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. Msze św.: 6.30, 8.00, 10.00 i 15.00. Po tej Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Będzie nam towarzyszyć orkiestra dęta z Bochni. Zapraszamy do uczestnictwa, zachowując przy tym odpowiedni dystans. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na hospicja i wyznaczone cele charytatywne.

W czwartek i piątek kancelaria parafialna jest nieczynna.

5. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna będzie wokół kościoła po wieczornej Mszy św.

6. W tym tygodniu przypada 1-y czwartek, 1-y piątek i 1-a sobota miesiąca. Spowiedź św. w środę i piątek od g. 6.00 i 16.00. W czwartek przed każdą Mszą św. pół godziny.

7. W I-y piątek wszyscy kapłani pojadą do chorych od godz. 8.00. Proszę zgłaszać chorych telefonicznie lub w zakrystii.

8. Za tydzień 6 czerwca podczas Mszy św. o g. 11.30 będziemy przeżywać Jubileusz 25-lecia kapłaństwa  ks. Dariusza Rozuma ze Zgromadzenia Księży Saletynów. Serdecznie zapraszamy.

9. Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Łychów bl. 19 za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę 80 zł. na Kościół. Msza św. w ich intencji: 19 XII – 6.30. Za tydzień w sobotę prosimy mieszkańców z ul. Myśliwskiej i Przysieki.  Bóg zapłać p. rodzinie z ul. Floris i z ul. Podedworze za ofiarę po 200 zł. na Kościół.

10. Słowa wdzięczności przekazujemy pewnemu Panu i jego synowi za odnowienie monstrancji i kielicha mszalnego. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi. Dziękujemy również kilku osobom za pomoc przy składaniu makulatury na potrzeby misji św.

11. Zapraszamy na spotkania w najbliższy wtorek: ministrantów po Mszy Świętej wieczornej, kandydatów na lektorów i lektorów na godzinę 19.00 w celu przygotowania asysty na uroczystość Bożego Ciała.     

12. Zapraszamy wszystkich uczniów klas VII na egzamin przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania:

- klasa VII a w środę na godz. 15.45;

- VII b w środę na godz. 15.00;

- VII c we wtorek na godz.15.00;

- VII d we wtorek na godz. 15.45;

- VII e w środę na godz. 15.00.

Prosimy, aby na egzamin kandydaci do bierzmowania przyszli z jednym rodzicem. Prosimy również o zachowanie wszystkich obostrzeń sanitarnych.

13. Z okazji Bożego Ciała mieszkańcy z ul. Św. Jana bl. 10 złożyli razem ofiarę 420 zł. na Kościół. Niech dobry Bóg wynagrodzi zdrowiem i potrzebnym łaskami.

14. Msza św. za śp. Sabinę Matrejek:

- od kolegów Rafała z klasy licealnej: 12 XII – 6.30

- od rodziny Fijałów: 25 XII – 17.30.

Do wieczności Bóg odwołał w tym tygodniu śp. + Mariusza Komara w 44 r. życia oraz śp. + Stanisławę Duda w 86 r. życia. Jej pogrzeb jutro na Orackiej o g. 12.00. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu.